Medarbejdere

Vi er et sammenknyttet team af ildsjæle med stor erfaring inden for cross-border rekruttering. Vi er sikre på, at vi gør en forskel for vores kunder, og vi er ikke i tvivl om, at det blandt andet skyldes, at vi er fokuserede på at levere en professionel løsning hver gang, at vi har et serviceniveau udover det sædvanlige, og at vi har et unikt koncept inden for de forskellige faser af rekruttering og fastholdelse.

KonZenta Danmark

Carsten Vingaard

Carsten Vingaard

CEO & Partner

Ansvarlig for Region Nord- og Midtjylland

Kontor: Nørresundby

Carsten.vingaard@konzenta.com
+45 28 15 09 48

Kasper Madsen

Kasper Madsen

Direktør & Partner

Salg-og rekrutteringschef

Kontor: Nørresundby

Kasper.madsen@konzenta.com
+45 22 58 38 91

Anders Sørensen

Anders Sørensen

Partner

Ansvarlig for Region Sjælland og Region Hovedstaden

Kontor: København
Anders.sorensen@konzenta.com
+45 31 78 60 30

Carsten Plougmann

Carsten Plougmann

Key Account Manager

Ansvarlig for Region Syddanmark

Kontor: Nørresundby

Carsten.plougmann@konzenta.com
+45 40 85 77 86

Jakob Christensen

Jakob Christensen

Økonomichef

Kontor: Nørresundby

Jakob.christensen@konzenta.com
+45 20 87 53 64

Charlotte Høgh Klitgaard

Charlotte Høgh Klitgaard

Salgs- og marketingskoordinator

Kontor: Nørresundby

Charlotte.hoegh@konzenta.com
+45 5385 0752

KonZenta Sverige

Emma Lundkvist Richkin

Emma Lundkvist Richkin

Bemanningschef

Kontor: Malmø

Emma.lundkvist@konzenta.com
+46 760 067 978

Nathalie Karlsson

Nathalie Karlsson

Researcher

Kontor: Malmø

Nathalie.karlsson@konzenta.com
+46 733 351 408

Maria Radford

Maria Radford

Senior rekryteringskonsult

Kontor: Stockholm

Maria.radford@konzenta.com

+46 734 400 457