Medarbejdere

Vi er et sammenknyttet team af ildsjæle med stor erfaring inden for cross-border rekruttering. Vi er sikre på, at vi gør en forskel for vores kunder, og vi er ikke i tvivl om, at det blandt andet skyldes, at vi er fokuserede på at levere en professionel løsning hver gang, at vi har et serviceniveau udover det sædvanlige, og at vi har et unikt koncept inden for de forskellige faser af rekruttering og fastholdelse.

Carsten Vingaard

Carsten Vingaard

CEO & Partner

Ansvarlig for Region Nord- og Syddanmark

Kontor: Nørresundby

Carsten.vingaard@konzenta.com
+45 28 15 09 48

Emma Lundkvist Richkin

Emma Lundkvist Richkin

Senior rekryteringskonsult

Kontor: Malmø

Emma.lundkvist@konzenta.com
+46 760 067 978

Kasper Madsen

Kasper Madsen

Direktør & Partner

Salg-og rekrutteringschef, ansvarlig for Region Midtjylland

Kontor: Nørresundby
Kasper.madsen@konzenta.com
+45 22 58 38 91

Christina Lindwall

Christina Lindwall

Senior rekryteringskonsult

Kontor: Malmø

Christina.lindwall@konzenta.com
+46 763 115 031

Anders Sørensen

Anders Sørensen

Partner

Ansvarlig for Region Sjælland og Region Hovedstaden

Kontor: København
Anders.sorensen@konzenta.com
+45 31 78 60 30

Anton Svenberg

Anton Svenberg

Senior rekryteringskonsult

Kontor: Malmø

Anton.svenberg@konzenta.com

+46 735 33 82 75

Kasper Jacobsen

Kasper Jacobsen

Økonomichef

Kontor: Nørresundby

Kasper.jacobsen@konzenta.com
+45 31 78 81 46

Charlotte Høgh Klitgaard

Charlotte Høgh Klitgaard

Salgs- og marketingskoordinator

Kontor: Nørresundby

Charlotte.hoegh@konzenta.com
+45 5385 0752

Annika Smårs

Annika Smårs

Læge faglig chef

Annikasmars@gmail.com

+46 703 126 326